O spoločnosti

K&J GROUP d.o.o.

Dunajska cesta 103, 1000 Ľubľana

kanc.: Majerníkova 50, 841 05 Bratislava
IČO: 8142165000
DIČ: SI38342618

ÚRADNÉ HODINY

Od pondelka do piatka:
8:00 – 20:00

KONTAKT

+421 904 401 598
info@kjtranslations.com

K&J TRANSLATIONS

Prekladateľská agentúra K&J Translations pôsobí na slovenskom, slovinskom, talianskom, nemeckom a anglickom trhu. Našim klientom ponúkame kvalitné prekladateľské a korektorské služby v 75 svetových jazykoch. Sme medzinárodný tím mladých ľudí, ktorý spolupracuje s viac než 210 prekladateľmi a rodenými hovoriacimi z celej Európy. Uvedomujeme si, akú dôležitú úlohu zohráva kvalita prekladov, tak isto ako aj rýchla a efektívna komunikácia so zákazníkmi. Vaše očakávania sú našou prioritou!

Vaše očakávania sú našou prioritou!

Pri prekladaní spolupracujeme s profesionálmi v jednotlivých odborných oblastiach. Tak zabezpečíme najvyššiu možnú kvalitu našich služieb. Zakladáme si na kvalite, presnosti a konzistentnosti.
Vieme, že sú naši klienti často v zhone, a preto sa objednávke od vás začneme venovať, akonáhle ju obdržíme! Konečnú cenovú ponuku vám pošleme do 30 minút.
Aby sme vám mohli ponúknuť široké spektrum jazykových kombinácií, spolupracujeme s viac než 220 prekladateľmi. Všetci majú znalosť cieľových jazykov na úrovni rodených hovoriacich, a tak vám môžeme zabezpečiť preklady tej najvyššej kvality!
Všetky povinnosti sa vykonávajú príjemnejšie s úsmevom na tvári. Ak máte akúkoľvek otázku alebo potrebujete poradiť, skontaktujte sa s naším priateľským tímom! Sme vám vždy pripravení pomôcť!
Vieme, že aj vy máte určený nejaký časový termín, dokedy musí byť preklad hotový. Preto urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme vám ponuku a preklad vyhotovili v čo najkratšom čase.
Spokojnosť zákazníkov je našou prioritou! Keďže si váš čas vážime, vždy sa držíme dohodnutých termínov. Sme presní a zorganizovaní, na nás sa môžete spoľahnúť!
Preklad je len jedným z ďalších nákladov, ktoré máte pri príprave firemných materiálov. Ponúkame vám výhodné ceny a ešte výhodnejšie množstvové zľavy v prípade väčšieho množstva textu. Objednávať veľké množstvá textu sa pri nás oplatí!
Prekladáme do viac než 75 svetových jazykov v rôznych kombináciách. Ak si prajete, aby sme vám vyhotovili presnú cenovú ponuku, kontaktujte nás ešte dnes.
(kliknite a prečítajte si viac)

Napíšte nám!

Kontakt SK
Rate this post