Náš tím

Katarína

Vedúca administrácie a projektov na slovenskom a slovinskom trhu. Zároveň je prekladateľkou v jazykovej kombinácii slovinčina-slovenčina. Po úspešnom štúdiu slovinského jazyka sa začala venovať prekladateľskej práci v Slovinsku. Teraz je nenahraditeľným členom tímu K&J Translations.

Slavo

Koordinátor predaja a vedúci projektov na slovenskom a talianskom trhu. Rodený hovoriaci slovenského jazyka s výbornou znalosťou taliančiny, ktorú získal počas bilingválneho štúdia na Slovensku a v Taliansku. So Slavom sú priateľské, profesionálne rozhovory každodennou samozrejmosťou!

Sašo

Vedúci projektov na slovinskom, nemeckom a rakúskom trhu. Vyštudovaný nemčinár a bilingválny prekladateľ s prirodzeným talentom na cudzie jazyky. Má na starosti organizáciu projektov a ich úspešnú realizáciu na slovinskom a nemeckom trhu.

Wojciech

Vedúci projektov na poľskom a slovenskom trhu. Rodený hovoriaci poľštiny a vyštudovaný slovenčinár, ktorého vďaka jeho bezchybnému prízvuku vôbec nie je možné rozoznať od rodených Slovákov! Dušou je vášnivý jazykovedec, ktorý nájde odpoveď na každú lingvistickú otázku. Chopí sa každej prekladateľskej výzvy.

Jože

Má na starosti financie a marketing. Vyštudovaný strojný inžinier, ktorý našiel svoju vášeň v ekonómii a marketingu. Stará sa o promóciu, internetové vylepšenia, zmluvy a firemné financie. Neustále je v kontakte s účtovníctvom, zbožňuje čísla a všetky typy programov.

Lola & Maddie

Vedúci tím, zodpovedný za príjemné pracovné prostredie. Fenky Lola a Maddie nevynechajú ani jeden deň v práci. Pravidelne prichádzajú do kancelárie, vrtia chvostíkmi a starajú sa o dobrú náladu a uvoľnené pracovné prostredie.

Náš tím
Rate this post