Náš tím

Katarína

Vedúca administrácie a projektov na slovenskom a slovinskom trhu. Zároveň je prekladateľkou v jazykovej kombinácii slovinčina-slovenčina. Po úspešnom štúdiu slovinského jazyka sa začala venovať prekladateľskej práci v Slovinsku. Je nenahraditeľným členom tímu K&J Translations.

Slavo

Koordinátor predaja a vedúci projektov na slovenskom a talianskom trhu. Rodený hovoriaci slovenského jazyka s výbornou znalosťou taliančiny, ktorú získal počas bilingválneho štúdia na Slovensku a v Taliansku. So Slavom sú priateľské profesionálne rozhovory každodennou samozrejmosťou!

Sašo

Vedúci projektov na slovinskom, nemeckom a rakúskom trhu. Vyštudovaný nemčinár a bilingválny prekladateľ s prirodzeným talentom na cudzie jazyky. Má na starosti organizáciu projektov a ich úspešnú realizáciu na slovinskom a nemeckom trhu.

Wojciech

Vedúci projektov na poľskom a slovenskom trhu. Rodený hovoriaci poľštiny a vyštudovaný slovenčinár, ktorého vďaka jeho bezchybnému prízvuku vôbec nie je možné rozoznať od rodených Slovákov! Dušou je vášnivý jazykovedec, ktorý nájde odpoveď na každú lingvistickú otázku. S radosťou sa chopí každej prekladateľskej výzvy.

Jože

Má na starosti financie a marketing. Jože je vyštudovaný strojný inžinier, ktorý našiel svoju vášeň v ekonómii a marketingu. Stará sa o promóciu, internetové vylepšenia, zmluvy a firemné financie. Neustále je v kontakte s účtovníctvom, zbožňuje čísla a všetky typy programov.

Lola & Maddie

Vedúci tím, zodpovedný za príjemné pracovné prostredie. Fenky Lola a Maddie v práci nevynechajú ani jeden deň! Pravidelne prichádzajú do kancelárie, vrtia chvostíkmi a starajú sa o dobrú náladu všetkých členov K&J.

Rate this post