Ruské preklady

Určite si mnohí pamätáte na svoje školské časy a na hodiny ruského jazyka. Potom tento trend na pár rokov utíchol, no teraz sa zase vracia späť. Ruština sa znova stáva žiadanou, a to nielen na školách, ale aj vo sfére podnikania. Naši prekladatelia sú vám k dispozícii, môžete sa na nás s obrátiť s akoukoľvek požiadavkou. Pomôžeme vám s prekladom ruštiny v kombinácii so 75 svetovými jazykmi. Молодец!

výhodné preklady

VÝHODNE

Ruština patrí do vetvy východoslovanských jazykov a používa sa predovšetkým v Rusku, na Ukrajine, v Bielorusku, Kazachstane a Kirgizsku. Ako svoj materinský jazyk ju používa viac než 161 miliónov ľudí, čo z nej robí najrozšírenejší slovanský jazyk vôbec. Ruština je vďaka svojmu politickému významu aj jedným z úradných jazykov OSN. Prízvuk v ruštine je voľný a abeceda sa skladá z 33 písmen, ktoré sa zapisujú v ruskej cyrilike – azbuke.

Kvalitne preklady

KVALITNE

Do ruštiny najčastejšie prekladáme vaše webové stránky, zmluvy, úradné dokumenty či návody na použitie, avšak nie je problém ani s inými témami. Ponúkame vám rýchle a kvalitné preklady za rozumné ceny, presvedčte sa ešte dnes.

Rýchle preklady

RÝCHLO

Využite služby našich skúsených prekladateľov:

preklad zo slovenčiny do ruštiny

preklad z ruštiny do slovenčiny

preklad ruštiny v kombinácii so 75 svetovými jazykmi

V prípade objednávky nad 20 normostrán vám vieme ponúknuť množstvové zľavy.

Ak chcete, aby bol váš text naozaj bezchybný, okrem prekladu vám odporúčame využiť aj služby korektora (rodený hovoriaci, tzv. native speaker, resp. certifikovaný odborník na daný jazyk). Tento človek si preložený text prečíta a ak je to potrebné, gramaticky a štylisticky ho doladí, aby rodenému hovoriacemu cieľového jazyka znel maximálne prirodzene.

Cenník prekladov
Viac o prekladoch

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás na info@kjtranslations.com alebo prostredníctvom formulára, ktorý nájdete nižšie. Odpovieme vám hneď ako to bude možné. A ak vás už od ťukania do klávesnice bolí ruka, zavolajte nám na +421 904 401 598 🙂

Napíšte nám!

Napíšte nám!

Kontakt SK
Preklad do ruštiny
4.6 (92%) 5 votes