Srbské preklady

Srbsko leží v srdci Balkánskeho polostrova a okrem iného sa v ňom nachádza aj autonómna oblasť Vojvodina, ktorá je domovom mnohých zahraničných Slovákov. Potrebujete rýchly a kvalitný preklad z/do srbského jazyka? K&J Translations spolupracuje s prekladateľmi, ktorých úroveň jazyka je na úrovni rodených hovoriacich (tzv. native speakerov). Preklad srbčiny ponúkame v kombinácii so 75 svetovými jazykmi, neváhajte nás kontaktovať.

výhodné preklady

VÝHODNE

Srbčina patrí do skupiny južnoslovanských jazykov a používa ju približne 10 miliónov ľudí. Môžete ju počuť nielen v Srbsku, ale tiež v Bosne a Hercegovine, Čiernej Hore, Macedónsku, v niektorých častiach Chorvátska, v Rumunsku či Maďarsku. Srbi píšu latinkou, ale taktiež aj srbskou cyrilikou. Srbsko zatiaľ nie je členom Európskej únie. Susedí s Rumunskom, Bosnou a Hercegovinou, Bulharskom, Chorvátskom, Čiernou Horou, Macedónskom, Maďarskom a Albánskom (pozn. – Kosovo je Slovenskom ešte stále oficiálne považované za časť Srbska).

Kvalitne preklady

KVALITNE

Ak potrebujete z/do srbčiny preložiť vaše webové stránky, zmluvy, letáky a časopisy, úradné dokumenty alebo iné texty, K&J Translations je pre vás ideálna voľba. Ponúkame vám rýchle a kvalitné preklady za ceny, ktoré si môžete dovoliť.

Rýchle preklady

RÝCHLO

Využite služby našich skúsených prekladateľov:

preklad zo slovenčiny do srbčiny

preklad zo srbčiny do slovenčiny

preklad srbčiny v kombinácii so 75 svetovými jazykmi

Pri objednávke nad 20 normostrán vám vieme ponúknuť výhodné množstvové zľavy.

Ak chcete, aby znel váš text v cieľovom jazyku prirodzene, okrem prekladu vám odporúčame využiť aj služby korektora (rodený hovoriaci, tzv. native speaker, alebo certifikovaný odborník na daný jazyk). Tento človek si preložený text prečíta a ak je to potrebné, štylisticky ho doladí k dokonalosti.

Cenník prekladov
Viac o prekladoch

Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás na info@kjtranslations.com alebo prostredníctvom formulára nižšie a my vám radi odpovieme. A ak vás už od ťukania do klávesnice bolí ruka, zavolajte nám na +421 904 401 598!

Napíšte nám!

Napíšte nám!

Kontakt SK
Rate this post