Talianske preklady

Ocitli ste sa v komunikácii s taliansky hovoriacou osobou alebo firmou, no pri slovách „ciao“ a „pronto“ vaše jazykové znalosti končia? Nezúfajte, my vám pomôžeme! Vieme vám ponúknuť rýchly a kvalitný preklad z/do taliančiny za naozaj výhodné ceny. K&J Translations spolupracuje s profesionálnymi prekladateľmi, ktorých jazykové znalosti sú na úrovni rodených hovoriacich, tzv. native speakrov. Napíšte nám a dozviete sa viac.

výhodné preklady

VÝHODNE

Taliančina je románsky jazyk a používa sa v Taliansku, San Maríne a vo Švajčiarsku,  je oficiálnym jazykom Vatikánu a úradným jazykom talianskych menšín v Slovinsku a Chorvátsku. Týmto jazykom hovorí cca 62 miliónov ľudí po celom svete. Taliančina používa dvojité súhlasy a vďaka jej typickému prízvuku ju mnohí pokladajú za najspevavejší jazyk. Vyvinula sa z dialektu Florencie (používali ho napr. Dante Alighieri, Giovanni Boccaccio či Francesco Petrarca). Taliansko susedí na pevnine s Francúzskom, Švajčiarskom, Rakúskom a Slovinskom, väčšinu jeho hraníc však tvorí morské pobrežie. Do územnej časti krajiny patria aj dve samostatné jednotky – San Maríno a Vatikán. Taliansko je členom Európskej únie od roku 1958.

Kvalitne preklady

KVALITNE

Do taliančiny si od nás väčšinou nechávate prekladať vaše webové stránky, návody na použitie, rôzne typy zmlúv a zmluvných podmienok, abstrakty alebo súhrny, ktoré potrebujete či už na firemné, alebo súkromné účely. Radi vám pomôžeme, nech už je váš dôvod akýkoľvek. Sme hrdí na to, že vám vieme ponúknuť rýchle a kvalitné preklady za naozaj dobré ceny.

Rýchle preklady

RÝCHLO

Využite služby našich skúsených prekladateľov:

preklad zo slovenčiny do taliančiny

preklad z taliančiny do slovenčiny

preklad taliančiny v kombinácii so 75 svetovými jazykmi

V prípade objednávky nad 20 normostrán vám vieme ponúknuť výhodné množstvové zľavy.

Ak chcete, aby bol váš text naozaj dokonalý, okrem samotného prekladu odporúčame využiť aj služby korektora, ktorým je v našom prípade buď rodený hovoriaci (tzv. native speaker), alebo certifikovaný odborník na daný jazyk. Tento človek si preložený text prečíta, skontroluje a ak je to potrebné, ešte ho gramaticky či štylisticky doladí. Vďaka tejto kontrole bude výsledný text znieť prirodzene aj rodeným hovoriacim cieľového jazyka.

Cenník prekladov
Viac o prekladoch

Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás na info@kjtranslations.com alebo prostredníctvom formulára nižšie a my vám radi odpovieme. A ak vás už od ťukania do klávesnice bolí ruka, zavolajte nám na +421 904 401 598!

Napíšte nám!

Napíšte nám!

Kontakt SK
Rate this post