Slovinské preklady

Slovensko a Slovinsko. Dve krajiny, ktoré si cudzinci medzi sebou stále mýlia. Dalo by sa predpokladať, že keď už naše mená, tak aj naše jazyky budú podobné, opak je však pravdou a navzájom sa dorozumieť je bez akýchkoľvek predchádzajúcich jazykových skúseností naozaj ťažké. Slovinčina je dokonca tak špecifická, že jej často nerozumejú ani jej ostatní „bratia“ z bývalej Juhoslávie. Ak máte záujem o kvalitný a rýchly preklad z/do slovinského jazyka, obráťte sa na nás. V K&J Translations pracujú ako rodení Slováci, tak i rodení Slovinci, a preto vám vieme pomôcť s akýmkoľvek zadaním. Preklad slovinčiny ponúkame aj v kombinácii so 75 ďalšími svetovými jazykmi, neváhajte nás kontaktovať.

výhodné preklady

VÝHODNE

Slovinský jazyk patrí do skupiny južnoslovanských jazykov. Je to oficiálny jazyk v Slovinsku a hovorí ním približne 2,5 milióna ľudí. Slovinská abeceda pozostáva z 25 písmen, medzi ktoré patria napríklad aj nám známe č, š a ž. Slovinsko sa stalo členom Európskej únie v roku 2004 a susedí s Chorvátskom, Talianskom, Rakúskom a Maďarskom. Na juhozápade má krajina taktiež aj pár kilometrový prístup k moru.

Kvalitne preklady

KVALITNE

Ak potrebujete z/do slovinčiny preložiť vaše webové stránky, zmluvy, úradné dokumenty alebo akékoľvek iné texty, obráťte sa na K&J Translations. Sme hrdí na to, že vám už niekoľko rokov ponúkame rýchle a kvalitné preklady za naozaj dobré ceny.

Rýchle preklady

RÝCHLO

Využite služby našich skúsených prekladateľov:

preklad zo slovenčiny do slovinčiny

preklad zo slovinčiny do slovenčiny

SLO75

preklad slovinčiny v kombinácii so 75 svetovými jazykmi

V prípade objednávky nad 20 normostrán vám vieme ponúknuť množstvové zľavy.

Ak chcete, aby bol váš text bezchybný, okrem prekladu vám odporúčame využiť aj služby korektora (rodený hovoriaci, tzv. native speaker, alebo certifikovaný odborník na daný jazyk). Korektor si preložený text prečíta a ak je to potrebné, doladí ho tak, aby rodenému hovoriacemu cieľového jazyka znel prirodzene.

Cenník prekladov
Viac o prekladoch

Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás na info@kjtranslations.com alebo prostredníctvom formulára nižšie a my vám radi odpovieme. A ak vás už od ťukania do klávesnice bolí ruka, zavolajte nám na +421 904 401 598!

Napíšte nám!

Napíšte nám!

Kontakt SK
Rate this post