Čínske preklady

Potrebujete preklad z/do čínštiny? K&J Translations spolupracuje s mnohými prekladateľmi, ktorých úroveň jazyka je na úrovni rodených hovoriacich (tzv. native speakerov). Preklady čínštiny ponúkame v kombinácii so 75 svetovými jazykmi, neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si podmienky spolupráce.

výhodné preklady

VÝHODNE

Čínština je výrazne slabikový jazyk, ktorý je súčasťou synotibetských jazykov. Používa ju vyše 1,3 miliardy ľudí, čo je pätina všetkých obyvateľov Zeme. Jazyk je rozdelený na 6 až 12 jazykov-dialektov, najznámejšími sú asi mandarínčina, wu a kantonština. Typické čínske slovo je jednoslabičné a neohybné, dlhšie slová sú zložené z viacerých znakov. Tento jazyk obsahuje vyše stotisíc znakov, bežne sa však používa len 5-6 tisíc.

Kvalitne preklady

KVALITNE

Prekladatelia z K&J Translations vám pri vašich prekladoch z/do čínštiny radi pomôžu, kontaktujte nás a vyžiadajte si cenovú ponuku na mieru. Už niekoľko rokov vám ponúkame rýchle a kvalitné preklady za rozumné ceny, ďakujeme za dôveru.

Rýchle preklady

RÝCHLO

Využite služby našich skúsených prekladateľov:

preklad zo slovenčiny do čínštiny

preklad z čínštiny do slovenčiny

preklad čínštiny v kombinácii so 75 svetovými jazykmi

V prípade objednávky nad 20 normostrán vám vieme ponúknuť množstvové zľavy.

Ak chcete, aby bol váš text bezchybný, okrem prekladu vám odporúčame využiť aj služby korektora (rodený hovoriaci, tzv. native speaker, alebo certifikovaný odborník na daný jazyk). Tento človek si preložený text prečíta a štylisticky ho doladí k dokonalosti.

Cenník prekladov
Viac o prekladoch

Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás na info@kjtranslations.com alebo prostredníctvom formulára nižšie a my vám radi odpovieme. A ak vás už od ťukania do klávesnice bolí ruka, zavolajte nám na +421 904 401 598!

Napíšte nám!

Napíšte nám!

Kontakt SK
Rate this post