Preklady webových stránok

Keďže kvalitný web môže firme priniesť veľké množstvo nových zákazníkov, efektívna webstránka s vysokou návštevnosťou je snom každého podnikateľa. Stále viac spoločností sa preto rozhodne dať si svoju webstránku preložiť do jedného, alebo hneď do niekoľkých cudzích jazykov. Preklad vášho webu vám otvorí nové možnosti k potenciálnym novým zákazníkom na zahraničných trhoch, rovnako ako zlepší postavenie vášho webu v internetových prehliadačoch (napr. Google či Bing).

Môžeme sa pochváliť veľkým číslom preložených webstránok a spokojných zákazníkov. Pri prekladaní internetových stránok je pre nás extrémne dôležitá terminologická presnosť a koncentrácia na budúcich zákazníkov. Zvýšte čísla vášho predaja vďaka kvalitnému prekladu vášho webového obsahu!

Sprístupnite váš web svetovému trhu pomocou našich kvalitných prekladov.

Jazyky, do ktorých si zákazníci nechávajú prekladať svoje webstránky najčastejšie:

Ponúkame vám preklady vašich stránok do týchto najpopulárnejších jazykov.  Kliknutím na odkazy nižšie sa môžete o týchto jazykoch dozvedieť viac:

Spolupracujete so zahraničným trhom, ktorého jazyk nie je na našom zozname? Nič sa nedeje! Napíšte nám a my vám radi ponúkneme služby našich prekladateľov!

Ak si želáte, po preklade vám text dodatočne prehliadnu aj naši skúsení korektori alebo rodení hovoriaci cieľového jazyka.

Vynaložíme všetko úsilie, aby vaša preložená webstránka pôsobila na vašich zahraničných klientov rovnako dôverne a domáco, ako nedeľný obed, pripravený ich mamou!

V prípade zájmu vám vieme vaše webstránky preložiť aj prostredníctvom modulu WPML.

výhodné preklady

VÝHODNE

Kvalitne preklady

KVALITNE

Rýchle preklady

RÝCHLO

Cenník prekladov
Viac o prekladoch

Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás na info@kjtranslations.com, prípadne prostredníctvom formulára nižšie. A ak vás už od ťukania do klávesnice bolí ruka, zavolajte nám na +421 904 401 598!

Napíšte nám!

Napíšte nám!

Kontakt SK
Rate this post