Služby 

Špičkové prekladateľské služby pre vaše medzinárodné podnikanie.

Vitajte na internetových stránkach K&J Translations. Ak potrebujete rýchle a kvalitné prekladateľské služby, ste na správnom mieste!

Ak vás zaujíma viac, o jednotlivých službách si môžete prečítať nižšie:

Ponúkame vám rýchle a kvalitné preklady z/do 75 svetových jazykov. Prekladáme všeobecné aj odborné texty. Dobrý preklad je veľmi dôležitý, pretože vplýva na to, aký dojem zanecháte na vašich nadriadených, kolegoch, na zákazníkoch či u konkurencie. V prekladateľskej agentúre K&J Translations sme si toho vedomí, a preto preklad pripravíme vždy v súlade s vašimi očakávaniami.

Prečítajte si viac

Napísali ste text vo vašom rodnom alebo cudzom jazyku, ale nie ste si istí, či je gramaticky správny? Ponúkame vám výhodné a kvalitné korektúry všetkých typov textov. Všetci naši korektori sú špecializovaní odborníci na konkrétne oblasti a rodení hovoriaci vybraného jazyka! Vďaka dodatočnej korektúre váš text neostane len bez gramatických chýb, ale bude aj štýlovo a terminologicky správny.

Prečítajte si viac

Firmám aj fyzickým osobám ponúkame kvalitné služby našich súdnych prekladateľov, a to za naozaj prijateľné ceny. Súdne preklady vyžadujú najvyšší stupeň odbornosti a dôvernosti, preto s každým vašim dokumentom zaobchádzame maximálne opatrne a chránime všetky vaše údaje a osobné informácie.

Prečítajte si viac

Čo všetko je potrebné k vytvoreniu kvalitného prekladu alebo korektúry vášho obsahu?

  • skúsení odborníci
  • odborná kontrola terminológie
  • lokalizácia prekladov pre jednotlivé trhy
  • výborná organizácia prekladateľského projektu
  • dodržiavanie dohodnutých termínov
  • rýchla a efektívna komunikácia so zákazníkom

Máte väčší projekt, ktorý potrebujete preložiť do viacerých jazykov a neviete, kde začať? Nie ste presvedčení, či váš projekt vyžaduje aj dodatočnú korektúru prekladu? Potrebujete sa poradiť s rodenými hovoriacimi konkrétneho jazyka ohľadom prípadnej lokalizácie? Napíšte nám a my vám bezplatne poradíme a pošleme vám ponuku, „ušitú na mieru!“

V prípade otázok nás kontaktujte na info@kjtranslations.com, prípadne prostredníctvom formulára nižšie. Odpovieme vám hneď ako to bude možné. A ak sa radšej rozprávate po telefóne, zavolajte nám na číslo +421 904 401 598.

Napíšte nám!

Napíšte nám!

Kontakt SK
Služby
5 (100%) 2 votes