Služby 

Špičkové prekladateľské služby pre vaše medzinárodné podnikanie.

Vitajte na internetovej stránke K&J Translations. Ak potrebujete rýchle a kvalitné prekladateľské služby, ste na správnom mieste!
Na internetových adresách, ktoré nájdete nižšie, si môžete prečítať viac o jednotlivých službách z našej ponuky:

Ponúkame vám rýchle a kvalitné preklady do 75 svetových jazykov. Prekladáme všeobecné aj odborné texty. Dobrý preklad je kľúčovým faktorom. Vplýva na to, ako na vás pozerajú vaši nadriadení, spolupracovníci, konkurencia, noví alebo existujúci zákazníci, s ktorými spolupracujete. V prekladateľskej agentúre K&J Translations sme si toho vedomí a preto vždy preklad pripravíme v súlade s vašimi očakávaniami.

Prečítajte si viac

Napísali ste text vo vašom rodnom alebo cudzom jazyku, ale nie ste si istí, či je gramaticky správny? Ponúkame vám výhodné a kvalitné korektúry všetkých typov textov. Všetci naši korektori sú špecializovaní odborníci na konkrétne oblasti a rodení hovoriaci vybraného jazyka! Vďaka dodatočnej korektúre váš text neostane len bez gramatických chýb, ale bude aj štýlovo a terminologicky správny.

Prečítajte si viac

Firmám aj fyzickým osobám za výhodné ceny ponúkame kvalitné služby našich súdnych prekladateľov. Súdne preklady vyžadujú najvyššiu mieru odbornosti a dôvernosti. Práve preto s každým dokumentom zaobchádzame opatrne a dôverne a nikdy ho nezverujeme do rúk tretím osobám.

Prečítajte si viac

Čo všetko je potrebné na kvalitný preklad alebo korektúru vášho obsahu?

  • skúsení odborníci
  • odborná kontrola terminológie
  • lokalizácia prekladov pre jednotlivé trhy
  • výborná organizácia prekladateľského projektu
  • dodržiavanie dohodnutých termínov
  • rýchla a efektívna komunikácia so zákazníkom

Máte väčší projekt, ktorý potrebujete preložiť do viacerých jazykov a neviete, kde začať? Nie ste presvedčení, či váš projekt vyžaduje aj dodatočnú korektúru prekladu? Potrebujete sa poradiť s rodenými hovoriacimi konkrétneho jazyka ohľadom prípadnej lokalizácie? Napíšte nám a my vám bezplatne poradíme a pošleme vám ponuku, „ušitú vám na mieru!“

V prípade dodatočných otázok nás kontaktujte na info@kjtranslations.com alebo prostredníctvom formulára nižšie. Radi vám odpovieme. A ak sa radšej rozprávate po telefóne, zavolajte nám na číslo +421 904 401 598.

Napíšte nám!

Napíšte nám!

Služby
5 (100%) 2 votes