Francúzske preklady

Ak si myslíte, že po francúzsky neviete ani slovo, možno budete prekvapení! Z francúzštiny totiž vychádza veľké množstvo medzinárodných slov, ktoré sú bežne používané aj v angličtine. V prípade potreby prekladu z/do francúzskeho jazyka, obráťte sa na nás. Spolupracujeme s prekladateľmi, ktorých úroveň daného jazyka je porovnateľná s úrovňou rodených hovoriacich (tzv. native speakrov). Zabezpečíme vám preklad francúzštiny v kombinácii so všetkými európskymi a mnohými ďalšími svetovými jazykmi.

výhodné preklady

VÝHODNE

Francúzština je medzinárodným diplomatickým jazykom, ktorý sa používa v OSN, NATO, EÚ a v mnohých ďalších organizáciách. Má 16 samohlások, 3 polospoluhlásky a 17 spoluhlások – pravidlo „píš ako počuješ“ by ste tu teda rozhodne neuplatnili. Naučiť sa správne vyslovovať francúzske slová je skutočným umením, a preto klobúk dole pred všetkými prekladateľmi! Francúzsko je členom EÚ od roku 1958 a susedí so Španielskom, Belgickom, Švajčiarskom, Talianskom, Nemeckom, Luxemburskom, Andorou a Monakom.

Kvalitne preklady

KVALITNE

Ak potrebujete z/do francúzskeho jazyka preložiť vašu webstránku, pracovnú zmluvu, návod na použitie, akademickú prácu či úradné dokumenty, ozvite sa nám. Vášho textu sa chopia skúsení francúzštinári, ktorí majú znalosť jazyka na úrovni rodených hovoriacich. K prekladu si môžete objednať aj korektúru, vďaka ktorej bude váš text bezchybný nielen po gramatickej, ale aj po štylistickej stránke.

Rýchle preklady

RÝCHLO

Využite služby našich skúsených prekladateľov:

preklad zo slovenčiny do francúzštiny

preklad z francúzštiny do slovenčiny

preklad francúzštiny v kombinácii so 75 svetovými jazykmi

V prípade objednávky nad 20 normostrán vám vieme ponúknuť výhodné množstvové zľavy.

Ak túžite po dokonalom texte, okrem samotného prekladu vám odporúčame využiť aj služby korektora, ktorým je v našom prípade buď rodený hovoriaci (tzv. native speaker), alebo certifikovaný odborník na daný jazyk. Tento človek si preložený text pozorne prečíta a ak je to potrebné, gramaticky či štylisticky ho doladí. Vďaka tejto kontrole bude výsledný text rodeným hovoriacim cieľového jazyka znieť prirodzene.

Cenník prekladov
Viac o prekladoch

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na info@kjtranslations.com alebo prostredníctvom formulára, ktorý nájdete nižšie. Odpovieme vám hneď ako to bude možné. A ak vás už od ťukania do klávesnice bolí ruka, zavolajte nám na +421 904 401 598 🙂

Napíšte nám!

Napíšte nám!

Kontakt SK
Rate this post