Maďarské preklady

Expandujete na maďarský trh, chystáte sa v Maďarsku študovať alebo žiť? V tom prípade budete určite potrebovať pomoc prekladateľa, aby všetky vaše plány prebehli hladko a bez akýchkoľvek problémov. V prekladateľskej agentúre K&J Translations vám ponúkame preklady nielen v kombinácii maďarčina-slovenčina, ale v kombinácii s mnohými ďalšími európskymi i svetovými jazykmi. Pre viac informácií nám neváhajte napísať, tešíme sa na spoluprácu.

výhodné preklady

VÝHODNE

Maďarčina je najpoužívanejší ugrofínsky jazyk, ovláda ho približne 13,6 milióna ľudí. Dorozumiete sa ňou v Maďarsku, no tiež aj v niektorých častiach Slovenska, Rumunska či Chorvátska. Maďarská abeceda má 44 písmen a zapisuje sa latinkou. Podstatné mená môžu mať v tomto jazyku aj viac ako tisíc rôznych tvarov – ešte stále si myslíte, že slovenčina je ťažká? 🙂 Maďarsko vstúpilo do EÚ v roku 2004 a hraničí so Slovenskom, Rumunskom, Rakúskom, Srbskom, Chorvátskom, Ukrajinou a Slovinskom.

Kvalitne preklady

KVALITNE

Z/do maďarčiny od nás väčšinou požadujete preložiť vaše webové stránky, zmluvy, obchodné podmienky, úradné dokumenty a záverečné práce, avšak radi vám pomôžeme aj s akoukoľvek inou témou, napríklad zabezpečíme aj technický alebo WPLM preklad. Ak hľadáte rýchle a kvalitné preklady za dobrú cenu, K&J Translations je pre vás ideálna voľba. Ozvite sa nám ešte dnes.

Rýchle preklady

RÝCHLO

Využite služby našich skúsených prekladateľov:

preklad zo slovenčiny do maďarčiny

preklad z maďarčiny do slovenčiny

preklad maďarčiny v kombinácii so 75 svetovými jazykmi

V prípade objednávky nad 20 normostrán vám vieme ponúknuť výhodné množstvové zľavy.

Ak chcete, aby bol váš text dokonalý, okrem samotného prekladu vám odporúčame využiť aj služby našich korektorov, ktorými sú buď rodení hovoriaci (tzv. native speakri), alebo certifikovaní odborníci na daný jazyk. Korektor si preložený text pozorne prečíta a ak je to potrebné, gramaticky či štylisticky ho doladí tak, aby rodeným hovoriacim cieľového jazyka znel 100 % prirodzene.

Cenník prekladov
Viac o prekladoch

V prípade ďalších otázok, kontaktujte nás na info@kjtranslations.com alebo prostredníctvom formulára, ktorý nájdete nižšie. Odpovieme vám hneď ako to bude možné. A ak vás už od ťukania do klávesnice bolí ruka, zavolajte nám na +421 904 401 598 🙂

Napíšte nám!

Napíšte nám!

Kontakt SK
Preklad do maďarčiny
5 (100%) 2 votes