Anglické preklady

Anglický jazyk je najrozšírenejším na svete a dokážete sa ním dohovoriť takmer všade. Nepochybujeme, že to zvládnete aj vy – ak však potrebujete profesionálny preklad, vždy je lepšie obrátiť sa na prekladateľa. V K&J Translations spolupracujeme so skúsenými odborníkmi, ktorých znalosti cieľového jazyka dosahujú úroveň rodeného hovoriaceho (tzv. native speakra). Ponúkame vám rýchle, kvalitné a výhodné preklady angličtiny v kombinácii so všetkými svetovými jazykmi!

výhodné preklady

VÝHODNE

Angličtina je západogermánsky jazyk, lingua franca súčasnosti. Používa ju viac než 1,5 biliónov ľudí z celého sveta, čo je naozaj nepredstaviteľné číslo. Je oficiálnym jazykom v 54 krajinách, zapisujeme ju v latinke a jej abeceda má 26 písmen. Je najčastejšie používaným jazykom Európskej únie a zároveň najčastejším druhým alebo cudzím jazykom, vyučovaným na školách. Znalosť angličtiny vám dokáže výrazne pomôcť (nielen) pri expanzii vašej firmy na zahraničný trh.

Kvalitne preklady

KVALITNE

Ak potrebujete z/do angličtiny preložiť webové stránky, listy, zmluvy, vyrozumenia, články, rôzne texty či úradné dokumenty, obráťte sa na nás. Sme hrdí na to, že vám vieme ponúknuť rýchle a kvalitné preklady za rozumné ceny.

Rýchle preklady

RÝCHLO

Využite služby našich skúsených prekladateľov:

preklad zo slovenčiny do angličtiny

preklad z angličtiny do slovenčiny

preklad angličtiny v kombinácii so 75 svetovými jazykmi

V prípade objednávky nad 20 normostrán vám vieme ponúknuť výhodné množstvové zľavy.

Ak chcete, aby bol váš text dokonalý, okrem samotného prekladu odporúčame využiť aj služby korektora (rodený hovoriaci – tzv. native speaker, alebo certifikovaný odborník na daný jazyk). Tento človek si preložený text prečíta a ak je to potrebné, gramaticky a štylisticky ho doladí, vďaka čomu bude váš text znieť rodeným hovoriacim cieľového jazyka prirodzene.

Cenník prekladov
Viac o prekladoch

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás na info@kjtranslations.com alebo prostredníctvom formulára, ktorý nájdete nižšie. Odpovieme vám hneď ako to bude možné. A ak vás už od ťukania do klávesnice bolí ruka, zavolajte nám na +421 904 401 598 🙂

Napíšte nám!

Napíšte nám!

Kontakt SK
Preklad do angličtiny
4.9 (97.14%) 7 votes