České preklady

Slovenský a český jazyk sú si naozaj veľmi podobné a veríme, že komunikácia s našimi západnými bratmi vám nespôsobuje najmenší problém. Niekedy je však potrebné využiť služby prekladateľa aj v tejto jazykovej kombinácii. K&J Translations vám ponúka nielen preklady češtiny zo/do slovenčiny, ale zo/do všetkých svetových jazykov. Naši prekladatelia sú vám k dispozícii, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.

výhodné preklady

VÝHODNE

Čeština patrí do skupiny západoslovanských jazykov. Je to oficiálny jazyk Českej republiky a používa ho viac než 10 miliónov ľudí. Česká abeceda má 42 písmen, medzi ktorými sú aj unikáty, ktoré v iných jazykoch nenájdete (napr. ě, ň, ř, ů). Česko je členom Európskej únie od roku 2004. Hraničí s Nemeckom, Rakúskom, Poľskom a Slovenskom, s ktorým do 1.1.1993 tvorilo spoločný štát Československo.

Kvalitne preklady

KVALITNE

Ak potrebujete z/do češtiny preložiť vaše webové stránky, podnikateľské plány, zmluvy, záverečné práce, vyrozumenia či úradne dokumenty, obráťte sa na nás. Ponúkame vám rýchle a kvalitné preklady za výhodné ceny.

Rýchle preklady

RÝCHLO

Využite služby našich skúsených prekladateľov:

preklady zo slovenčiny do češtiny

preklad z češtiny do slovenčiny

preklad češtiny v kombinácii so 75 svetovými jazykmi

V prípade objednávky nad 20 normostrán vám vieme ponúknuť výhodné množstvové zľavy.

Ak chcete, aby bol váš text naozaj bezchybný, okrem prekladu vám odporúčame využiť aj služby korektora, ktorým je vždy buď rodený hovoriaci (tzv. native speaker), alebo certifikovaný odborník na daný jazyk. Tento človek preložený text pozorne skontroluje a ak je to potrebné, gramaticky či štylisticky ho doladí tak, aby znel rodeným hovoriacim cieľového jazyka prirodzene.

Cenník prekladov
Viac o prekladoch

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás na info@kjtranslations.com alebo prostredníctvom formulára, ktorý nájdete nižšie. Odpovieme vám hneď ako to bude možné. A ak vás už od ťukania do klávesnice bolí ruka, zavolajte nám na +421 904 401 598 🙂

Napíšte nám!

Napíšte nám!

Kontakt SK
Rate this post