Preklady textov a dokumentov

Prekladateľská agentúra K&J Translations vám ponúka rýchle a kvalitné preklady do 75 svetových jazykov. Sme tu pre vás, či už potrebujete preklad beletrie, odborných alebo vedeckých textov. Hotové texty sú na vašu žiadosť ešte dodatočne prekontrolované korektorom – rodeným hovoriacim cieľového jazyka, ktorý zaručí, že výstupný materiál bude znieť maximálne prirodzene. Na nás sa môžete spoľahnúť!

Cenník
CENOVÁ PONUKA

KVALITNÉ PREKLADY DO 75 SVETOVÝCH JAZYKOV

Dobrý preklad je veľmi dôležitý, pretože vplýva na to, aký dojem zanecháte na vašich nadriadených, kolegoch, na zákazníkoch či u konkurencie. Kvalita vášho textu v druhom jazyku často rozhodne o tom, či získate nový projekt, nových zákazníkov, alebo či úspešne ukončíte štúdium. Chceme stáť pri vašom úspechu a prostredníctvom služieb našich skúsených prekladateľov vám pomôcť v dosahovaní tých najlepších výsledkov!

Ponúkame vám rýchle a spoľahlivé prekladateľské služby, kontrolu rodeným hovoriacim alebo výborným odborníkom na jazyk, a taktiež možnosť dodatočnej korektúry, ktorá váš preložený text privedie k dokonalosti. Vybrať si u nás môžete z dvoch balíkov:

  • preklad textu a jeho kontrola
  • preklad textu, kontrola a dodatočná korektúra

Ponúkame vám preklady a korektúry nasledujúcich typov textov:

Za výhodnú cenu vám ponúkame aj možnosť expresného prekladu (do 24 hodín) a rýchleho prekladu (do 48 hodín).

PONÚKAME VÁM SLUŽBY NAŠICH SKÚSENÝCH PREKLADATEĽOV V NASLEDUJÚCICH SKUPINÁCH JAZYKOV:

V prípade otázok nás kontaktujte na info@kjtranslations.com alebo prostredníctvom formulára, ktorý nájdete nižšie. Odpovieme vám hneď ako to bude možné. A ak vás už od ťukania do klávesnice bolí ruka, zavolajte nám na +421 904 401 598 🙂

Napíšte nám!

Napíšte nám!

Kontakt SK
Preklady textov a dokumentov
5 (100%) 4 votes