Preklady pre firmy

Radi by ste vašu firmu predstavili aj na zahraničnom trhu? Potrebujete kvalitnú prezentáciu vašej spoločnosti v cudzích jazykoch? Radi vám pomôžeme!

V našej prekladateľskej agentúre si uvedomujeme, že keď ide o podnikanie na zahraničných trhoch,  bezchybná prezentácia firmy je pre zákazníka rozhodujúca. Vieme, že v dnešných časoch všetci čelíme obrovskej konkurencii, a preto si zakladáme na tom, aby sme našim klientom vždy ponúkli len to najlepšie.

Naši skúsení prekladatelia vám zabezpečia kvalitný, rýchly a výhodný preklad, ktorý vám pomôže pri prezentácii vašej spoločnosti za hranicami Slovenska.

Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá!

Ponáhľate sa? Využite možnosť našich výhodných EXPRESNÝCH PREKLADOV a odovzdajte vašu prácu vždy načas!

V našej prekladateľskej agentúre vám ponúkame aj tieto služby:

Spolupracujeme so skúsenými prekladateľmi a rodenými hovoriacimi širokej škály jazykov v najrôznejších jazykových kombináciách.

V prípade náročnejších textov a odborných výrazov sa vždy poradíme s odborníkmi na konkrétnu oblasť.

Ak si želáte, môžeme nechať váš text po preklade ešte dodatočne skontrolovať, čím zabezpečíme, že bude naozaj odborný, terminologicky vhodný a štandardom vyhovujúci.

Po našom spracovaní bude váš text plne pripravený na publikáciu na webe alebo na poslanie vašim firemným partnerom.

Na nás sa môžete spoľahnúť!

výhodné preklady

VÝHODNE

Kvalitne preklady

KVALITNE

Rýchle preklady

RÝCHLO

Cenník prekladov
Viac o prekladoch

Máte viac otázok? Kontaktujte nás na info@kjtranslations.com alebo prostredníctvom formulára nižšie. A ak sa radšej rozprávate po telefóne, kontaktujte nás na čísle +421 904 401 598.

Napíšte nám!

Napíšte nám!

Kontakt SK
Rate this post