WPML preklad WordPress stránok

WPML (The WordPress Multilingual Plugin) je prídavný modul, ktorý používateľom umožňuje jednoducho vytvárať a udržiavať svoje WordPress stránky vo viacerých jazykoch súčasne. S jeho pomocou si môžete bez problémov spravovať preklady, príspevky a prvky vašej webovej stránky ako sú tlačidlá, menu či formuláre. WPML preklad vám výrazne zjednoduší prácu na vašich stránkach.

V prekladateľskej agentúre K&J Translations sa neustále zaujímame o nové technológie v oblasti prekladu, a preto sme sa spojili a stali sa jedným z oficiálnych partnerov WPML. Toto partnerstvo umožňuje všetkým našim zákazníkom ľahko preložiť a nastaviť webovú stránku s doplnkom WPML. Už nemusíte mať obavy z kvalitného prekladu a korektúry vašich stránok. O všetko sa postaráme, a to vo viac ako 75 rôznych jazykoch!

Svoju multilingválnu WordPress stránku teraz môžete získať iba niekoľkými kliknutiami!

Ako na to?

  • prevezmite si WPML plugin zo stránky WPML.org a nainštalujte ho na vašu WordPress stránku
  • vyplňte formulár nižšie
  • na vašu e-mailovú adresu, ktorá bude prepojená s vašou WordPress stránkou a našou prekladateľskou agentúrou, dostanete token rozhrania API
  • pošlite nám texty, ktoré chcete pomocou doplnku WPML preložiť
  • pripravíme vám cenovú ponuku a po jej potvrdení začneme s prekladom webu
  • po dokončení prekladu texty ešte raz skontrolujeme a pomocou WPML pluginu ich vložíme priamo na váš web

Ak chcete preložiť obsah vášho webu pomocou pluginu WPML, kontaktujte nás na adrese info@kjtranslations.si alebo prostredníctvom nášho kontaktného formulára.

Tešíme sa na spoluprácu!

Napíšte nám!

Rate this post